7eminar Підтвердіть свій еmail На Вашу пошту надіслано повідомлення

Оптимістичний гороскоп
бухгалтера та кадровика

Що чекає на вас цього літа?

oven

Якщо ви народилися в період з 01 січня по 20 лютого, то ваш знак «СТІЛ»

Вже цього літа ви станете ключовою фігурою у всіх застіллях. Вас чекають приємні спільні трапези з вашими друзями. Однак за святами не забувайте про роботу, щоб невідкладні справи і важливі документи не завалили вас з головою. Круглий стіл – це символ мудрості, любові, розуміння, а значить ці три важливих якості будуть з вами все літо і принесуть вам удачу і щастя.

7eminar.com наголошує

А ще більше щастя ви отримаєте від користування Бухгалтерською відеоплатформою №1, тим більше на стіл треба викласти зараз всього 129 грн за місяць користування.
Отримати щастя

oven

Якщо ви народилися в період з 21 лютого по 10 березня, то ваш знак «СТІЛЕЦЬ»

Вже цього літа ваша цінність в очах начальства виросте до цін на антикваріат. Ваше становище покращиться, з'явиться можливість поміняти стілець простого бухгалтера/кадровика на крісло головного або на трон фінансового директора / директора з кадрових питань. Для вас вже настав сприятливий час починати нові справи, тому що всі ваші починання будуть успішними.

7eminar.com наголошує

А стовідсотковий успіх вам гарантує участь у Великому Бухгалтерському Online-марафоні, тим більше вийшов вже третій сезон: поради, нове законодавство, майстер-класи для бухгалтерів і кадровиків.
Зареєструватися на марафон

oven

Якщо ви народилися в період з 11 березня по 20 квітня, то ваш знак «ШАФА»

Цього літа на вас чекає матеріальне благополуччя. Якщо ви будете більш відкритими і щедрими з оточуючими, то з скромного кута вас переставлять на чільне місце, що значно збільшить ваші доходи. А якщо у вашій шафі є свої скелети, то скористайтеся радою Бернарда Шоу: «Якщо не можете позбутися від скелета у шафі – змусьте його танцювати», і удача буде завжди на вашому боці.

7eminar.com наголошує

Та пошукайте у шафі дуже актуальний матеріал «Автоматизація обліку» – серія навчальних відеокурсів про роботу в 1С та ЕКПП.
Обрати відеокурс

oven

Якщо ви народилися в період з 21 квітня по 20 травня, то ваш знак «КОМП'ЮТЕР»

Влітку не захоплюйтеся роботою, щоб не зависнути. Краще ставитеся до життя як до гри, тоді ви вийдете на новий рівень у відносинах з оточуючими, що значно зміцнить ваші ділові та дружні зв'язки. Приділіть увагу своєму здоров'ю, щоб захиститися від всіх вірусів. Ваші віртуальні мрії обов'язково стануть реальністю.

7eminar.com наголошує

А якщо шеф вирішив придбати не тільки комп але й авто, то вам стануть дуже корисними 7 відеоуроків «Авто на підприємстві, облік та податки у 2020 р.»

oven

Якщо ви народилися в період з 21 травня по 20 червня, то ваш знак «КСЕРОКС»

Для вас літо пройде під девізом «Плодіться і розмножуйтеся». Цей девіз підійде не тільки вам, але і вашим близьким, а також домашнім тваринам. Гроші в гаманці будуть множитися зі швидкістю світла. Одним словом, це літо буде для вас багатим і плідним.

7eminar.com наголошує

Тому обирайте для відрядження якусь чарівну країну. А дізнатись, як це правильно оформити можна на відеоуроках «Все про відрядження: оформлення, оплата, оподаткування, облік»

oven

Якщо ви народилися в період з 21 червня по 10 серпня, то ваш знак «ТЕЛЕФОН»

Завдяки вашій мобільності влітку у вас з'являться нові міжнародні зв'язки та контакти. Підзарядку радимо провести на Мальдівах, адже доходів для цього буде достатньо. Будьте доступні для друзів та родичів, блокуйтесь від стресів і ваш рахунок обов'язково поповниться.

7eminar.com наголошує

А ще гарний привід зателефонувати та замовити спілкування з найкращими лекторами України на online-конференції «Бухгалтерське життя під час та після карантину: запізнілі документи, ПДВ та ПН, перевірки, зарплата та кадри» . Реєстрація вже відкрита, тож переходьте за посиланням

oven

Якщо ви народилися в період з 11 серпня по 20 вересня, то ваш знак «ЛАМПА»

У новому році ваша потужність досягне 1000 Вт. Перспективні ідеї захоплять вас з головою і принесуть вам удачу і благополуччя. Але, щоб не перегоріти, вирушайте вчасно у відпустку. А повернувшись з відпустки, приділіть увагу рідним і близьким, поділіться з ними своїм теплом, і все буде в абажурі, тобто в ажурі.

7eminar.com наголошує

А під яскравою лампою дуже комфортно дивитись вебінар «ФОПівське життя в умовах карантину».
Реєструйтеся вже зараз тут і переглядайте.

oven

Якщо ви народилися в період з 21 вересня по 10 листопада, то ваш знак «КАЛЬКУЛЯТОР»

Ваше вміння все правильно розрахувати принесе вам удачу. Помножте відпочинок, відніміть роботу, зведіть у квадрат зарплату і ваша формула успішного літа готова! Кнопка ± запросто нейтралізує будь-які негативні впливи, перевівши всі мінуси у плюси, а проста функція округлення додасть вам благополуччя.

7eminar.com наголошує

А взявши калькулятор в руки, ви легко вирахуєте фантастичну економію, якщо зараз передплатите Бухгалтерську відеоплатформу всього за 129 грн/міс.
Обрати період передплати

oven

Якщо ви народилися в період з 11 листопада по 31 грудня, то ваш знак «ЧАЙНИК»

Влітку ви будете кип'ятитись, але вміння вчасно відключитися врятує вас від перевантажень. Все літо ви будете варитися в любові. Вас чекає багато амурних радощів і купа гарячих шанувальників. Занурившись в підбадьорливу та освіжаючу відпустку, ви наберетеся нових сил, завдяки чому все літо буде для вас насиченим, повним цікавих подій і бурхливих вражень.

7eminar.com наголошує

А найбільше враження ви отримаєте від відеокурсу «Зарплата-2020: нарахування, податки, звітність» , бо його веде неперевершена Тетяна Мойсеєнко.
Детальніше про курс

Оптимістична порада та рекомендація від 7eminar.com

Оформіть передплату на Бухгалтерську відеоплатформу №1 за акційною ціною всього 129 грн/міс. вже зараз!

Отримайте безкоштовний доступ до понад 170 актуальних курсів, вебінарів та трансляцій і ще 50+ нових відеопроєктів вже у 2020 році на всі гарячі бухгалтерські теми.

Передплатити за 129 грн/міс.

P.S. Читайте правильні гороскопи! :)

7eminar.com