7eminar Підтвердіть свій еmail На Вашу пошту надіслано повідомлення

Три нові відеоуроки з Тетяною Мойсеєнко

про відрядження у 2018 році:

важливе і нове

ЛЕКТОРТетяна Мойсеєнко

Податковий консультант, фахівець з трудового права і оплати праці, автор численних статей за спеціалізацією, постійний автор тижневика «Дебет-Кредит», журналу «Заработная плата»,
«Бухгалтер & Закон» системи ЛІГА:ЗАКОН. Найкращий лектор України із зарплати і кадрів.

ТЕМИ І ДАТИ УРОКІВ:

УРОК 1. Документальне оформлення поїздок працівників у відрядження, на семінар, роз’їзна робота. Добові витрати-2018. Проїзні витрати
Нормативні документи з питань організації відрядження: витрати, трудові гарантії, організаційні питання, первинні документи.
Організація відрядження на підприємстві. Що таке «відрядження»: коли водії у відрядженні, а коли виконують свою посадову функцію? Оформлення наказу про відрядження, Положення про відрядження. Відрядження «на вихідні» — це не відпустка! Чи можна затриматись у відрядженні на вихідні (святкові) без податків? Як правильно оформити наказ про відрядження в цьому випадку?
Відрядження або роз'їзний характер: в чому різниця? Зручності і відмінності, оподаткування та локальні документи.
Відрядження або семінар: в чому різниця? Відмінності в оподаткуванні виплат, оформленні первинних документів, розрахунків з працівниками.
Добові витрати-2018: мінімально-допустимі, максимально-неоподатковувані, документальне підтвердження, відмітки прикордонників. Обчислення ПДФО і військового збору з добових вище 80 євро.
Проїзні витрати: авіа і залізничні електронні білети плюс розрахунковий про оплату, таксі і маршрутні таксі — увага на розрахункові документи. Таксі без ПДФО? Автомобільні витрати у відрядженні (пальне, паркінг та інші) на автомобілі працівника, підприємства, орендованому у відрядженні.
Тривалість уроку: 2 годиниЗамовити
УРОК 2. Проживання у відрядженні та інші витрати. Документи від СПД. Розрахунки         з підзвітною особою: аванс готівкою або на картку, звітування. «Курсові» розрахунки. Заповнення авансового звіту
Документи від СПД: реєстраційні, первинні, розрахункові.
Проживання у відрядженні: готель, орендована квартира. Харчування, мінібар, платне ТВ, додаткове страхування, трансфер, турзбір і це не всі витрати на проживання працівника? Розмежовуємо витрати з оподаткуванням і без, підтверджуючі та розрахункові документи.
Інші витрати у відрядженні: на візу, страховку, оформлення закордонного паспорту, камера схову, платний зал очікування, повернення вартості квитка і штрафи.
Корпоративна або зарплатна картки працівника: виписки і курси валют. Розрахунок карткою «за себе» і «за іншого відрядженого»: різні аспекти, документальне оформлення. Оплата проживання однією карткою за декількох осіб.
Аванс на відрядження: способи і строки видачі. Відрядження «за свої». Відповідальність за невидачу авансу.
Строки розрахунків по завершенню відрядження для відрядженої особи, для підприємства. Відповідальність за порушення строків. Наслідки видачі авансу на наступне відрядження без звітування за попереднє.
«Курсові» розрахунки з підзвітною особою: без авансу, з авансом в гривнях чи валюті, з користуванням корпоративною чи особистою карткою та інші випадки.
Авансовий звіт: особливості заповнення, практика перевірок.
Відображення у звітності розрахунків з підзвітною особою, СПД.
Тривалість уроку: 2 годиниЗамовити
УРОК 3. Відповіді на запитання
Змога задати питання лектору завчасно та під час трансляції.
Гарантоване отримання відповіді на запитання.
Можливість почути відповіді на актуальні запитання від ваших колег.
Тривалість уроку: 2 годиниЗамовити
Всі учасники отримають відеозапис уроків та сертифікат

ЧОМУ 7eminar.com?

АКЦІЯ ДІЄ ДО

00дні
:
00год
:
00хв
:
00сек

ВИ ОТРИМАЄТЕ:

  • шість годин відеокурсу
  • сертифікат учасника

977 грн

Smart IT7eminar
Дебет-КредитКиївська Бухгалтерська СлужбаСофткомImage Title
Хочу
придбати
дивитись всі семінари

Дякуємо!

Вам буде відправлено листа з рахунком

Приєднуйтесь до бухгалтерського YouTube-каналу №1